Kebab w Prudniku, oceniamy 3 restauracje! Sprawdź wyniki!

Restauracje w Prudniku

Aktualne menu prosimy przesyłać na maila: kontakt@menuprudnik.pl

Najlepszy kebab w Prudniku!

Kebab do Prudnika jak i do całej Polski przybył z Turcji. Jest to jedno z najpopularniejszych potraw typu fast food ostatnich lat w Polsce. Jest to baranie, cielęce lub drobiowe mięso osadzone na pionowym rożnie. Najczęściej możemy spotkać kebab w picie, kebab durum czy kebab w bułce. Jako dodatek stosowana jest surówka warzywna składająca się z kapusty pekińskiej, ogórków konserwowych i innych warzywnych dodatków. Podawana jest z sosami: ostrym lub łagodnym – sosem czosnkowym.
Kebab w Prudniku oferuje wiele barów i restauracji, jednak tylko kilka specjalizuje się tylko w tym.

Kebab Antalya Prudnik

Pierwszym z tych barów jest Kebab Antalya znajdująca się na ulicy Sądowej 2. Jest to budka oferująca głównie dania kebab i frytki. Kebab Antalya znajduje się tuż obok PKSów w Prudniku, gdzie każdy mieszkaniec, a także osoby przyjeżdżające do Prudnika na pewno trafią.

Możemy tutaj kupić między innymi kebaby w cieście i bułce wraz z dodatkami (frytki i ser), a także zestawy. Ceny w Kebab Antalya Prudnik zaczynają się od 4zł za małe frytki, a kończą na 18 zł za duży zestaw kebab. Jeżeli jesteś ciekawy co jeszcze oferuje ten bar, koniecznie zobacz menu Kebab Antalya na naszej stronie.

Ocena w Google: 3.6/5
Ocena w pyszne.pl: 4.5/5

Mustafa Kebab

Mustafa Kebab jest jednym ze starszych restauracji w Prudniku. Lokal znajduje się na ulicy Piastowskiej 53/1. Zjemy tutaj przede wszystkim turecki kebab, jednak jest możliwość zamówienia frytek, sałatek czy dań z kurczakiem.

Tak jak w poprzednim barze, tutaj ceny zaczynają się od 4zł za frytki i baklawę. Natomiast najwięcej wydamy na kurczaka lub baraninę w dużej porcji na talerzu. Za takie danie będziemy musieli zapłacić 24zł. Mustafa Kebab w Prudniku jest jedną z najbardziej ocenianych restauracji w Prudniku. Posiada aż 105 ocen w Google, 70 głosów na facebooku i 20 opinii na pyszne. Jeżeli chcesz zjeść dobrego kebaba w Prudniku niewątpliwie musisz odwiedzić to miejsce! Jeżeli jesteś ciekawy innych dań, sprawdź menu Mustafa Kebab.

Ocena w Google: 3.9/5
Ocena w pyszne.pl: 4/5
Ocena na facebooku: 4/5

SULTAN KEBAB

Ostatnim chociaż moim zdaniem najlepszym kebabem w Prudniku jest – Sultan Kebab. Restauracja znajduje się przy ulicy Skowrońskiego 31. Możemy tutaj zjeść głównie kebaba, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby zamówić sobie np sałatkę, frytki czy hamburgera. Będąc w Sultan Kebab najczęściej zamawiam Zestaw kebab (mięso, frytki, surówki sos łagodny) z dodatkowym mięsem. Jest doskonale przyprawione!

Najtańszym daniem i tutaj są frytki, jednak kosztują 5zł. Najwięcej zapłacimy za duży zestaw (mięso sos) – 22zł. Nie tylko moim zdaniem, ale także innych osób jedzących tutaj jest to najlepszy kebab w Prudniku! Sultan Gastro Kebab Prudnik posiada 200 opinii w Google a także 42 na Facebooku. Miano najlepszego kebaba w mieście uzyskuje dzięki średniej ocen 4.5. Jeżeli jesteś zainteresowany tą restauracją koniecznie sprawdź menu Sultan Kebab.

Ocena w Google: 4.5/5
Ocena facebook: 4.5/5

Kebab Prudnik – Podsumowanie

Niewątpliwie w rankingu wyróżnia się Sultan Kebab i Mustafa Kebab. Ich przewagą nad barem Antalya niewątpliwie jest to, że posiadają lokal w którym można spokojnie zjeść i delektować się pysznym kebabem! W moim rankingu na pierwszym miejscu jest Sultan Kebab, a tuż za jego plecami Mustafa Kebab. Trzecie miejsce zajmuje Kebab Antalya.
Zachęcam Was do spróbowania kebaba w każdym z tych miejsc, być może Wasz ranking będzie różnił się od mojego.