Co zjemy odwiedzając restaurację Olimp w Prudniku? Sprawdź menu!

Restauracje w Prudniku

Aktualne menu prosimy przesyłać na maila: kontakt@menuprudnik.pl

Co zjemy odwiedzając restaurację Olimp w Prudniku?

Restauracja Olimp w Prudniku to miejsce w którym możesz zjeść wyśmienite dania, lub wybrać się wraz ze znajomymi na spotkanie przy pizzy lub dobrym deserze. W jednym budynku znajdują się dwa miejsca. Restauracja w której organizowane są wesela, przyjęcia rodzinne, imprezy okolicznościowe czy stypy. Natomiast w Pubie organizowane są strefy kibica. Wygląd pubu Olimp przypomina sportową atmosferę. Na ścianach powieszone są zdjęcia i wycinki z gazet, które ukazują wybitnych prudnickich sportowców. Jeżeli ma odbyć się ważne wydarzenie sportowe to musisz koniecznie odwiedzić ten pub w Prudniku!

Menu restauracji Olimp w Prudniku

Restauracja Olimp posiada bardzo zróżnicowane menu. Możemy tutaj zjeść dosłownie wszystko! Zaczynając od przystawek, a kończąc na daniach obiadowych. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które chcą spróbować nowych smaków. A także mieć pewność, że przyrządzone dania będą najwyższej jakości. W menu restauracji znajdziemy takie pyszne dania jak Pstrąg w ziołach, żurek z pieczywem, chrupiące kalmary czy pierogi w 11 wersjach do wyboru! To właśnie ta różnorodność stawia Restaurację Olimp na tak wysokim miejscu w moim rankingu „Restauracji w Prudniku„.
Jeżeli chcesz zobaczyć jakie smaki oferuje restauracja, koniecznie zobacz menu restauracji Olimp.

Olimp Prudnik – co polecam?

Przede wszystkim polecam testowanie swojego smaku, próbowania coraz to nowszych rzeczy. Ponieważ życie jest zbyt, krótkie aby się ograniczać. Chciałbym polecić Wam pizzę, a w zasadzie jedną z piętnastu rodzajów pizzy do wyboru. Mi najbardziej smakuje Capricciosa w której skład wchodzi sos pomidorowy, ser, oregano, szynka, pieczarki i kukurydza. Gdyby Olimp miał się ograniczyć do jednej potrawy z powodzeniem mógłby zostać Pizzerią Olimp.

Fast Food w Pubie Olimp

Oprócz dań, które mogłyby znaleźć się w większości dobrych restauracji w Polsce to w Pubie Olimp w Prudniku możemy zjeść Fast Food. Wielu z nas czasem ma ochotę zjeść coś na szybko. Nie musimy wybierać od razu Filetu po sycylijsku czy wspomnianego wcześniej Pstrąga w ziołach. Możemy w pubie podczas spotkania ze znajomymi zamówić kebaba lub burgera. Ja osobiście bardzo lubię jeść kebaby, chociaż wiem że muszę robić to z umiarem!

Niewątpliwe będąc w Prudniku musicie koniecznie przynajmniej raz odwiedzić Restaurację i pub Olimp!